پنجشنبه 26 مهر 1397   01:08:45
1395/10/29 چهارشنبه
به تاکید ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی؛ رعایت شئونات اسلامی و اداری در شهرداری کرج با جدیت پیگیری می شود
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج گفت: در راستای حفظ شئونات اسلامی و رعایت هر چه بیشتر مقررات اداری از سوی پرسنل تمهیداتی اتخاذ گردید که طی چند روز آینده برای اجرایی شدن در این دستگاه اطلاع رسانی می شود.
سید علی اکبر میروکیلی در دومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری کرج که با حضور نمایندگان معاونت مالی اقتصادی، اداره کل بازرسی، پایگاه بسیج شهید سلطانی، ستاد اقامه نماز، روابط عمومی و امور بین الملل، معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، اداره کل امور پشتیبانی و دیگر اعضای این ستاد در دفتر معاونت فرهنگی اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: ارائه عملکرد حوزه های عضو ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و همچنین شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری کرج توسط مسئولان حاضر در نشست، از دیگر محورهای جلسه بود که صورت پذیرفت.
این مسئول گفت: در دومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری کرج به منظور حفظ شئونات اسلامی و رعایت مقررات و اصول اداری، پیشنهاداتی از سوی مسئولان این ستاد داده شد تا شاهد عملکرد مطلوب تر و شایسته تر پرسنل مناطق 12گانه، ستاد مرکزی و سازمان های تابعه در این زمینه باشیم.
وی بیان کرد: رعایت هر چه بیشتر حجاب و شئونات اسلامی و اخلاقی در شهرداری کرج، یکی از عوامل خدمت رسانی بیشتر به شهر و شهروندان است و توجه بیشتر به این مهم از سوی کارکنان دستگاه موجب می شود تا این مجموعه الگوی مناسبی برای سایر ادارات و ارگان‌های شهری و استانی البرز باشد.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج خاطر نشان کرد: پس از ارائه پیشنهادات و گفتگو و گو در رابطه با موضوع حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر در دومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و همچنین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری این کلانشهر از سوی اعضای ستاد مذکور، مقرر شد تا در چارچوب مقررات قانونی با کارکنانی که شئونات اسلامی و اخلاقی را به طور کامل رعایت نمی کنند برخورد جدی صورت گیرد و این مهم از سوی مسئولان ذیربط با اهتمام و جدیت هر چه تمام پیگیری شود.
گفتی است؛ در این جلسه، گزارش بازرسی ستاد صیانت استانداری البرز و اعلام رتبه بندی ادارات این کلانشهر در مبحث امر به معروف و نهی از منکر، صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی ارائه شد.
كلمات كليدي : شهرداری کرج , معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج , علی اکبر میر وکیلی

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 53741
تعداد بازديد کنندگان سايت: 14900051 تعداد بازديد زيرپورتال: 58043 اين زيرپورتال امروز: 20 سایت در امروز: 694 اين صفحه امروز: 15
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.