پنجشنبه 26 مهر 1397   00:48:25
1395/11/28 پنجشنبه
با تلاش معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج؛ همایش طب اسلامی ایرانی برپایه روایات ائمه اطهار (ع) برگزار می شود
با همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج، همایش طب اسلامی ایرانی برپایه روایات ائمه اطهار علیهم السلام ، در روز جمعه مورخ 29 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج  این خبر را اعلام کرد : اقتصاد مقاومتی راهبردی است که رهبر انقلاب برای خارج شدن از مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور تدبیر کرده است و طب سنتی نیز یکی از مقوله‌هایی است که می‌توان برای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی از آن استفاده کرد.

سید علی اکبر میروکیلی اظهار داشت: ارتباط این دو مقوله از این نظر است که طب سنتی توانایی بالایی دارد تا بتواند بسیاری از هزینه‌های سیستم بهداشت و درمان را که به دلیل وابستگی‌های مختلف به مواد و تجهیزات خارجی است کاهش دهد.

این مسئول ادامه داد: بر این اساس معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج طی سال گذشته، اقدام به تأسیس مرکز طب اسلامی حصین در فلکه اول رجائی شهر نموده است که در این مرکز به آموزش پیشگیری از بیماری ها، مزاج شناسی، معرفی داروهای گیاهی و... پرداخته می شود.

وی اضافه کرد: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج در نظر دارد همایش رایگان طب اسلامی ایرانی را با تکیه بر روایات ائمه علیهم السلام در روز جمعه مورخ 29 بهمن ماه سال جاری از ساعت 10 الی 12 برگزار نماید تا شهروندان و پرسنل بتوانند از این خدمات استفاده لازم را داشته باشند.

شرکت در این همایش برای عموم مردم آزاد و بصورت رایگان است.
كلمات كليدي : معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج , شهرداری کرج , علی اکبر میر وکیلی

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 53730
تعداد بازديد کنندگان سايت: 14899859 تعداد بازديد زيرپورتال: 58032 اين زيرپورتال امروز: 9 سایت در امروز: 502 اين صفحه امروز: 4
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.