پنجشنبه 26 مهر 1397   00:55:55
1395/12/5 پنجشنبه
به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج؛ دوره های آموزشی طرح 110 مسجد با موضوع مشاور خانواده و روانشناسی برگزار می شود
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج از ادامه برگزاری دوره های آموزشی طرح 110 مسجد با موضوع مشاور خانواده و روانشناسی در برخی از محدوده های این کلانشهر خبر داد و گفت: شرکت برای عموم شهروندان در این دوره ها آزاد و رایگان است.
علی اکبر میر وکیلی عنوان کرد: این دوره های آموزشی در مساجد محدوده های خط سوم و چهار حصار، کلاک بالا و پایین و همچنین خلج آباد از دی و بهمن ماه سال جاری آغاز شده است.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج اظهار داشت: دوره های آموزشی مذکور شامل همایش تحکیم خانواده، پیشگیری از رفتارهای پرخطر و مشاوره خانواده و روانشناسی است و شرکت در آن برای عموم شهروندان آزاد و رایگان می باشد.

میر وکیلی ادامه داد: مساجد به عنوان یکی از مراکز تجمع مردم مسلمان، برای برگزاری این دوره ها و کارگاه ها انتخاب شده است تا قابلیت دسترسی برای همه شهروندان به امکانات موجود ایجاد گردد و مردم با حضور در دوره های آموزشی طرح 110 مسجد بتوانند از نکات آموزشی در راستای تحکیم بنیان خانواده و جلوگیری از نابهنجاری های اجتماعی بهره وری لازم را داشته باشند.
كلمات كليدي : معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج , شهرداری کرج , علی اکبر میر وکیلی

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 53738
تعداد بازديد کنندگان سايت: 14899930 تعداد بازديد زيرپورتال: 58040 اين زيرپورتال امروز: 17 سایت در امروز: 573 اين صفحه امروز: 12
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.