جمعه 4 بهمن 1398   01:09:14
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/5/7 دوشنبه
تفکیک زباله از مبدا چرخه اقتصادی ۵۰ میلیارد تومانی دارد
رییس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر کرج گفت: با اجرای درست طرح تفکیک زباله از مبدا سالانه بین ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان گردش اقتصادی در شهر ایجاد می شود.

حسین محمدی در نطق پیش از دستور صد و پنجاه و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار کرد:خوشبختانه بعد از سال‌ها اجرای طرح بهای خدمات پسماند به تصویب رسیده که این امر گامی در راستای احقاق حقوق شهروندی محسوب می‌شود. وی ادامه داد: پس از برگزاری مناقصه، اجرای طرح تفکیک زباله به پیمانکار جدیدی واگذار شده که امید است با حمایت شهرداری در اجرای این طرح به مشکل مواجه نشود. این مسئول ابراز کرد: تفکیک زباله از مبدا در همه جای دنیا بسیار درآمدزا است و پیش بینی می‌شود با اجرای درست این طرح در کرج سالانه بین ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان گردش اقتصادی در شهر ایجاد شود. محمدی توضیح داد: پیش از این شهرداری کرج از اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا سالانه چیزی حدود دو تا سه میلیارد تومان درآمد داشت که با تغییرات ایجاد شده این درآمد افزایش می یابد.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1364322
تعداد بازديد کنندگان سايت: 25600645 تعداد بازديد زيرپورتال: 4894608 اين زيرپورتال امروز: 715 سایت در امروز: 1461 اين صفحه امروز: 253
.