جمعه 4 بهمن 1398   00:23:32
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/5/12 شنبه
تاکید عضو شورا بر استانداردسازی خیابان شهید بهشتی
رییس کمیسیون عمران شورای شهر کرج گفت: برخی خیابان‌ها هویت شهر هستند. 

مهدی حاجی قاسمی در نشست با معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج ضمن بررسی برنامه های این معاونت بر لزوم استانداردسازی و زیباسازی خیابان شهید بهشتی تاکید کرد.

وی با اشاره به این که برخی خیابان‌ها نماد هویتی شهر هستند اظهار کرد: خیابان شهید بهشتی یکی از همین خیابان‌ها است که نیازمند توجه بیشتری است.

عضو شورای شهر کرج ادامه داد: این خیابان به عنوان ستون فقرات دیگر خیابان‌های اصلی کرج، در طول زمان و در جهت عمود یا متقاطع با آن تا ژرفای بافت شهری واقع در شمال و جنوب کشیده شده است.

رییس کمیسیون عمران شورای شهر کرج ادامه داد: برای استانداردسازی این معبر توجه به مواردی نظیر طراحی پیاده رو، طراحی مبلمان شهری، طراحی جداره‌ها، طراحی سیستم روشنایی پیاده رو، اصلاح بلوک عابر پیاده، توجه ویژه به استانداردهای مناسب سازی جهت تردد معلولین و نابینایان و اصلاح محل های پارک سوار و ایستگاه های اتوبوس حائز اهمیت است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج نیز در این نشست گفت: برای استانداردسازی خیابان شهید بهشتی طرح‌هایی پیشنهاد و بررسی شده است.

محمدرضا احمدی نژاد یادآور شد: زیباسازی خیابان‌های کرج یکی دیگر از مواردی است که از سوی این معاونت پیگیری شده و امیدوارم به نتایج خوبی که رضایت شهروندان را در پی داشته باشد دست یابیم.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج , معاونت حمل و نقل و ترافیک

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1364157
تعداد بازديد کنندگان سايت: 25599730 تعداد بازديد زيرپورتال: 4894417 اين زيرپورتال امروز: 761 سایت در امروز: 546 اين صفحه امروز: 88
.