دوشنبه 5 اسفند 1398   06:59:44
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/6/11 دوشنبهعضو شورای شهر کرج تاکید کرد:
ضرورت حضور مدیران مناطق در جلسات کمیسیون معماری و شهرسازی
در روند بررسی لوایح و مطالعات پرونده ­های ارجاعی به کمیسیون معماری و شهرسازی در بعضی موارد با گزارش کذب مامورینِ بازدید و عکس برداری ناقص و غیرواقعی مواجه هستیم که باید این موضوع پیگیری شود.
 

احد رسولی در نطق پیش از دستور صد و پنجاه و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: حضور مدیران در کمیسیون معماری و شهرسازی به منظور مشارکت، هم افزایی و کمک به تصمیم گیری ها ضروری است. 

وی با بیان اینکه برخی از معاونین و مدیران ارشد شهرداری در جلسات کمیسیون معماری و شهرسازی شرکت نمی‌ کنند، گفت: این موضوع تعویقِ رسیدگی به درخواست شهروندان را در پی دارد.

رییس کمیسیون معماری، شهرسازی و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر کرج افزود: طبق تبصره یک ماده ۱۳ فصل پنجم در خصوص "حضور شهردار و سایر مسئولین ذیربط و نحوه ی شور لوایح و طرح‌‌ها" آیین‌ نامه داخلی شورای اسلامی شهر کرج، به شهردار کرج تذکر داده می‌شود به معاونین، روسای سازمان‌ها و شهرداران مناطق دستور دهد در جلسات کمیسیون شخصا حضور داشته باشند تا در بررسی لوایح و درخواست شهروندان خللی ایجاد نشود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه در روند بررسی لوایح و مطالعات پرونده ‌های ارجاعی به کمیسیون معماری و شهرسازی در بعضی موارد با گزارش کذب مامورین بازدید و عکس برداری ناقص و غیر واقعی مواجه هستیم، تاکید کرد: از مدیران مناطق انتظار می‌ رود در اینگونه موارد با متخلفین به طور جدی برخورد کنند.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1532983
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26724214 تعداد بازديد زيرپورتال: 5087495 اين زيرپورتال امروز: 1824 سایت در امروز: 8300 اين صفحه امروز: 1444
.