دوشنبه 28 بهمن 1398   05:20:25
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/6/14 پنجشنبهرییس شورای شهر کرج عنوان کرد:
تکلیف زمین‌های خط ۴ حصار مشخص نیست/ تکمیل پروژه‌های ناتمام اولویت مدیریت شهری
مدیریت شهری کرج از توان تمام خود برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان استفاده می‌کند.
 

 اکبر سلیم نژاد در جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری کرج با اشاره به اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، اظهار داشت: باید از همه توان خود برای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه تکمیل پروژه های عمرانی اولویت مجموعه مدیریت شهری است، گفت: شورا و شهرداری اقدامات مناسبی در این خصوص صورت داده اند که امیدوارم با برنامه ریزی این تلاش ها ادامه دار باشد.

رییس شورای شهر کرج در ادامه به ضرورت ارایه گزارش عملکرد از سوی شهرداری تاکید کرد و گفت: در ارایه گزارش عملکرد علاوه بر اعلام درآمدها، میزان تورم نیز به صورت دقیق ارزیابی شود.

لزوم تعیین تکلیف زمین های خط ۴ حصار

این عضو شورا با اشاره بر لزوم تعیین تکلیف زمین های خط ۴ حصار، افزود: در حال حاضر حدود ۴۰ هکتار زمین در خط ۴ حصار وجود دارد که باید تعیین تکلیف شود.

 سلیم نژاد با بیان اینکه اغلب زمین های خط ۴ حصار متعلق به شهرداری است و اسناد آن باید به نام شهرداری تغییر کند، یادآور شد: طرح‌های مناسبی برای ساماندهی خط ۴ حصار پیش بینی شده که تلاش می کنیم قبل از پایان شورای پنجم اجرایی شوند.

وی با اشاره به وضعیت پروژه بزرگراه شمالی گفت: اقدامات مناسبی در پروژه بزرگراه شمالی انجام شده و برای به سرانجام رسیدن آن باید بخشی از فشار مالی این پروژه از روی دوش شهرداری کرج برداشته شود.      


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1490556
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26380484 تعداد بازديد زيرپورتال: 5032576 اين زيرپورتال امروز: 1695 سایت در امروز: 7226 اين صفحه امروز: 1273
.