دوشنبه 5 اسفند 1398   05:07:25
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/7/16 سه‌شنبه
مشکلی در تزریق منابع مالی به پروژه قطار شهری نداریم
عضو شورای شهر کرج گفت: وزارت کشور با انتشار ۴۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تزریق به پروژه قطار شهری کرج موافقت کرده است.
 

احد رسولی در حاشیه بازدید از  پروژه خط دو قطارشهری کرج با اشاره به اینکه در دوره پنجم شورای شهر احداث یک مجتمع ایستگاهی در ایستگاه جهانشهر یا همان چهاراه طالقانی مصوب شد، اظهار کرد: ساخت این مجتمع از طریق سازمان‌حمل و نقل ریلی شهرداری کرج  یا از طریق مشارکت با بخش خصوصی انجام خواهد شد.

عضو ناظر شورای شهر کرج بر پروژه قطار شهری گفت: اتاق فرمان مترو در پشت ایستگاه چهاراه طالقانی نیز در حال احداث است که ساخت آن‌ پیشرفت ۸۰ درصد داشته است.

وی بیان کرد: این اتاق فرمان برای کنترل خط ۲ قطارشهری کرج است و به گفته مدیران اجرایی  این خط،  این‌ اتاق فرمان گنجایش سه خط دیگر را نیز دارد.

عضو شورای شهر کرج در خصوص تامین منابع مالی پروژه قطارشهری کرج گفت: در سال ۹۷ حق انتشار ۲۵۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت را برای تزریق به پروژه از وزارت کشور دریافت کردیم که این اعتبار در حساب شهرداری است و صرفا برای پروژه مترو صرف می‌شود.

وی بیان کرد: امسال نیز  وزارت کشور با ۴۰۰ میلیارد تومان اوراق دیگر موافقت کرده است که امیدواریم هرچه زودتر مراحل اداری آن طی شود .

رسولی توضیح داد: با این اوصاف هیچ مشکلی در تزریق منابع مالی به پروژه متروی کرج نداریم.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1532538
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26721735 تعداد بازديد زيرپورتال: 5086993 اين زيرپورتال امروز: 1345 سایت در امروز: 5821 اين صفحه امروز: 999
.