دوشنبه 5 اسفند 1398   04:42:09
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/7/16 سه‌شنبهشهردار کرج تاکید کرد:
ضرورت ایجاد یکپارچگی در ارایه خدمات شهری/ شهروندان به سامانه ۱۳۷ اعتماد دارند
شهرداری کرج در زمینه آموزش شهروندی باید اهتمام بیشتری داشته باشد چون ترویج فرهنگ شهروندی نقش موثری در کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت خدمت رسانی به شهروندان دارد.
 

علی کمالی زاده در جلسه شورای برنامه ریزی با تاکید بر  ضرورت یکپارچه سازی خدمات مدیریت شهری گفت: پراکندگی وظایف یکی از مشکلاتی است که شهرداری با آن رو به روست بر همین اساس ضروری است تعداد پیمانکاران برای اجرای خدمات مختلف کاهش یابد و خدمات به صورت یکپارچه به یک پیمانکار واگذار شود.

کمالی زاده همچنین به ضرورت جمع آوری سگ های ولگرد اشاره کرد و گفت: این موضوع آرامش روانی شهروندان را بهم ریخته و لازم است تا ساماندهی این حیوانات با سرعت بیشتری انجام شود.

شهردار کرج، نظافت شهر، تعمیر و رنگ آمیزی سطل های مکانیزه زباله را از دیگر ضروریاتی دانست که در مناطق دهگانه باید به آن توجه ویژه ای شود.

سامانه ۱۳۷ امین مردم شده است

وی در ادامه به اعتماد مردم به سامانه ۱۳۷ اشاره کرد و افزود: افزایش تعداد تماس‌های تلفنی شهروندان به سامانه ۱۳۷ نشان دهنده اعتماد مردم به این سامانه و پاسخگویی مناسب مدیران شهری به مشکلات مردم است.

شهردار کرج با تاکید بر افزایش خدمات در پاسخگویی به سامانه یاد شده اضافه کرد: این مهم، اتفاق خوبی است که باید در حفظ این جایگاه  کوشا باشیم و با سهل انگاری، از اعتماد شهروندان نکاهیم.

تاثیر پررنگ پیام های آموزش شهروندی در سیستم آموزشی

کمالی زاده در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن تاکید بر ضروت ترویج فرهنگ شهروندی و اشاره به تاثیر پر رنگ پیام های آموزش شهروندی در سیستم آموزشی، گفت: شهرداری کرج در زمینه آموزش شهروندی باید اهتمام بیشتری داشته باشد چون ترویج فرهنگ شهروندی نقش موثری در کاهش هزینه ها و افزایش خدمت رسانی به شهروندان دارد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال اگر زباله ها راس ساعت ۹ جلوی درب خانه ها قرار گیرد، افراد سودجو دیگر فرصت برداشتن پسماندهای خشک را پیدا نمی کنند و دیگر درگیر جمع آوری این افراد از سطح شهر نخواهیم بود.

نهضت آسفالت، شهروندان را از مدیریت شهری راضی کرد

شهردار کرج در ادامه از اجرای عملیات آسفالت در سطح شهر و رضایت شهروندان در این خصوص خبر داد و افزود: امسال برای اولین بار است که خرید قیر مستقیما توسط خود شهرداری و بدون واسطه صورت می گیرد.

وی تاکید کرد: برای ادامه این روند ضروری است تا مدیران مناطق دهگانه در پرداخت مبالغ قیر خریداری شده همکاری لازم را داشته باشند تا مجموعه مدیریت شهری با قدرت بیشتری برای کسب رضایت شهروندان تلاش کند.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1532463
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26721244 تعداد بازديد زيرپورتال: 5086906 اين زيرپورتال امروز: 1289 سایت در امروز: 5330 اين صفحه امروز: 924
.