دوشنبه 7 بهمن 1398   16:35:19
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/10/22 يكشنبهنایب رییس شورای شهر کرج عنوان کرد:
شورای پنجم، شورایی شیشه ای و بدون جلسه های غیر علنی
شورای پنجم در زمینه شفاف سازی، به وعده های خود جامه عمل پوشانده است.


 

رحیم خستو در صد و هفتاد و هشتمین جلسه شورای شهر کرج، شورای پنجم را شورای شیشه ای دانست و افزود: در این دوره یک جلسه غیر علنی هم نداشتیم.
 

وی با بیان اینکه شورای پنجم در زمینه شفاف سازی به وعده های خود جامه عمل پوشانده است، اضافه کرد: تمامی جلسات شورای شهر به صورت علنی برگزار شده است.
 

این عضو شورا در ادامه گفت: شورای پنجم معضلاتی را نیز داشته که ارسال تعداد بالای لوایح دوفوریتی از جمله این معضلات به شمار می رود.
 

نایب رییس شورای شهر کرج گفت: اگر این مورد را بررسی و تحلیل کنیم متوجه شدت آسیب زایی و آثار لوایح دوفوریتی بر تصمیم گیری ها در شورای پنجم می شویم.
 

خستو در دومین نطق پیش از دستور خود، خواستار بررسی آثار و نتایج افزایش بودجه سال گذشته از سوی رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شهرداری کرج پیش از ارائه لایحه بودجه از سوی شهرداری شد.
 

وی در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن تبریک به محمودیان که به تازگی به عنوان مدیرکل املاک و مستقلات شهرداری کرج منصوب شده است، از اقدام وی در خصوص اتوماسیون کردن ماده صد یاد کرد و افزود: این اقدام قابل قدردانی است.
 

این عضو شورا با اشاره به تذکرات اعضا در خصوص شفاف سازی املاک و مستقلات شهرداری خواستار ثبت این املاک در پرتال شد و افزود: این اطلاعات باید به اطلاع عموم برسد.

سازمان فرهنگی برای سخنران ها هزینه های گزاف نپردازد
 

نایب رییس شورای شهر کرج آخرین تذکر خود را به پرداخت هزینه های گزاف از سوی سازمان فرهنگی به سخنران ها اختصاص داد و گفت: هر سخنران جلسه ای پنج میلیون تومان می گیرد که این مبلغ برای یک سخنرانی مبلغ زیادی است.
 

وی همچنین به تبلیغاتی که برای برگزاری جلسه برای هر سخنران می شود و هزینه های بالای این تبلیغات اشاره کرد و افزود: شهر کرج صاحب نظر و روحانی دارد، ضرورتی ندارد از شهر تهران سخنران دعوت و این همه هزینه صرف یک سخنرانی شود.

 


كلمات كليدي : خستو , شورای شهر کرج

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1383025
تعداد بازديد کنندگان سايت: 25706954 تعداد بازديد زيرپورتال: 4916886 اين زيرپورتال امروز: 4441 سایت در امروز: 20649 اين صفحه امروز: 3650
.