دوشنبه 28 بهمن 1398   05:22:29
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/11/21 دوشنبه
تزریق ۱۸ دستگاه اتوبوس نو و بازسازی شده به ناوگان حمل و نقل عمومی کرج
در آستانه فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آیین رونمایی از ۱۴ دستکاه اتوبوس جدید و ۴ دستگاه اتوبوس بازسازی شده با حضور مسئولان کشوری و مدیریت شهری کرج برگزار شد.
 

علی کمالی زاده شهردار کرج در مراسم رونمایی از ۱۴ دستگاه اتوبوس جدید اظهار داشت: مبلغ ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای این اقدام صرف شده و ۵۰ درصد اوراق مشارکت وعده داده شده از سوی دولت تاکنون در حوزه حمل و نقل عمومی کرج هزینه شده است.
 

وی با بیان اینکه در کرج تعداد ۱۰۰ دستگاه خودروی متوقف داریم، از انعقاد قرارداد با شرکت ایران خودرو دیزل برای بازسازی ۳۰ دستگاه خبر داد.
 

این مسئول اذعان داشت: برای بازسازی ۷۰ دستگاه باقی مانده نیز برنامه ریزی هایی برای مشارکت با بخش خصوصی انجام شده است.
 

کمالی زاده، با تاکید بر حساسیت اعضای شورای شهر بر توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در کرج، خاطرنشان کرد: البرز دارای حدود سه میلیون نفر جمعیت در ۱۷ شهر است که سازمان اتوبوسرانی کرج به تمام این شهرها سرویس دهی کرده و با مشکلات و کمبودهای بسیاری در این بخش روبروست.
 

وی ابراز امیدواری کرد: با همراهی دولت بخشی از مشکلات این بخش رفع و کاسته شود.
 

شهردار کرج همچنین از کلیه مدیران، پرسنل و رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی شهر به ویژه در بخش اتوبوسرانی برای خدمات رسانی مضاعف به شهروندان، قدردانی کرد.

گفتنی است، بهمن ماه سال گذشته نیز ۳۰ دستگاه اتوبوس نو به ناوگان حمل و نقل عمومی کرج اضافه شده بود. 


 مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1490567
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26380563 تعداد بازديد زيرپورتال: 5032587 اين زيرپورتال امروز: 1706 سایت در امروز: 7305 اين صفحه امروز: 1284
.