جمعه 22 فروردين 1399   04:54:15
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/12/4 يكشنبهبه منظور پیشگیری از بیماری و افزایش ایمنی:
لزوم تجهیز نیروهای خدمات شهری به وسایل ایمنی و بهداشتی
رییس کمیسیون خدمات شهری و ایمنی شورای شهر کرج خواستار تجهیز نیروهای خدمات شهری شهرداری کرج جهت پیشگیری از بیماری و افزایش ایمنی نیروها شد.

 فریده بزنی بیرانوند در صد و هشتاد و پنجمین جلسه رسمی شورا طی نطق پیش از دستور اظهار داشت: با توجه با اینکه پاکسازی محیط های شهری جزو مشاغل پرخطر در برابر بیماری های واگیردار به شمار می رود و احتمال آلوده شدن به میکروب ها، ویروس ها و عوامل عفونی در این شغل بسیار بالاست ضروری است که تجهیزات لازم به نیروها تزریق شود.
 

وی با اشاره به اینکه پاکیزگی معابر عمومی و ارتقای سلامت شهر در گرو فعالیت این قشر زحمتکش جامعه است و مخاطرات فراوانی آنان را تهدید می کند، افزود: فرهنگ سازی در مشارکت و نظافت شهری سهم بسزایی در کاهش آلودگی ها دارد و  اگر همه  در پاکیزگی شهر تلاش نمایند، احتمال آسیب به سلامت نیروهای خدمات شهری نیز کاهش خواهد یافت.
 

این عضو شورا از شهردار کرج خواست تا در تجهیز وسایل ایمنی نیروهای خدمات شهری اهتمام ویژه داشته باشد تا سلامت پرسنل به خطر نیافتد. 


كلمات كليدي : فریده بزنی , عضو شورای شهر کرج

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1784313
تعداد بازديد کنندگان سايت: 28112204 تعداد بازديد زيرپورتال: 5375338 اين زيرپورتال امروز: 1678 سایت در امروز: 8328 اين صفحه امروز: 1229
.