شنبه 10 خرداد 1399   00:52:42
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1399/1/10 يكشنبهبه منظور کنترل ویروس کرونا:
پارک ها، بوستان ها و مراکز تفریحی کرج تعطیل شدند
رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج: پارکها و بوستان‌های کرج تا عادی شدن شرایط تعطیل هستند و محدودیت‌هایی ویژه‌ای نیز برای روزهای ۱۲ تا ۱۳ فروردین در نظر گرفته‌ شده که به‌ هیچ‌عنوان اجازه ورود به بوستان‌ها داده نخواهد شد.
 

پیمان بضاعتی پور با اشاره به تعطیلی کلیه پارکهای سطح شهر کرج تا اطلاع ثانوی اظهار داشت: با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و لزوم جلوگیری به موقع از شیوع بیشتر آن و در راستای حفظ سلامتی شهروندان تمامی پارکها و بوستان های شهر کرج تعطیل است.

وی با بیان اینکه امسال هیچ کدام از اماکن تفریحی گردشگری، پارکها و بوستان های شهر کرج میزبان آیین سیزده بدر نخواهند بود افزود: محدودیت های ویژه ای در روزهای ۱۲ تا  ۱۳ فروردین در نظر گرفته شده که به هیچ عنوان اجازه ورود به بوستان ها پارکها و عرصه های فضای سبز داده نخواهد شد و از شهروندان هم تقاضا داریم برای حضور و اطراق در این اماکن برنامه ای نداشته باشند.

این مسئول در ادامه به توقف کلیه فعالیتهای خدمات عمومی در پارکهای سطح شهر کرج نیز اشاره کرد و یادآور شد: انتظار داریم شهروندان از انجام فعالیتهای خارج از منزل و حضور غیر ضرور در سطح شهر و پارکها و  بوستان ها خودداری کنند و همکاری لازم را با نیروهای حراست فیزیکی فضای سبز و نیروهای انتظامی داشته باشند.


 مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2090761
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30141816 تعداد بازديد زيرپورتال: 5733865 اين زيرپورتال امروز: 976 سایت در امروز: 1387 اين صفحه امروز: 328
.