شنبه 10 خرداد 1399   00:45:50
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1399/1/11 دوشنبهمعاون فرهنگی شهردار کرج خبر داد:
ایده های شهروندان تبدیل به فیلم می شود
به همت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج مسابقه فیلمنامه نویسی با عنوان از ایده تا تولید، برای بهبود و افزایش جذابیت اوقات فراغت شهروندان آغاز شد.

 

علیرضا رحیمی ضمن تاکید به شهروندان برای رعایت نکات بهداشتی و ماندن در خانه، به لزوم ایجاد فضای پرشور و نشاط با کارهای فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت: اگر چه کرونا کشور را با چالش جدی مواجه کرده است، اما از سوی دیگر موجب تحکیم بنیان خانواده ها نیز شده است. 

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط پیش آمده و با تاکید مسئولان به توجه بیشتر به این ویروس و عدم حضور در خارج از خانه، سازمان فرهنگی شهرداری کرج با همکاری انجمن سینماگران استان البرز در نظر دارد از این فرصت ایجاد شده به بهترین شکل استفاده کند؛ افزود: از تمامی هنرمندان و هنر دوستان دعوت شده که دست به قلم شوند و ایده یا فیلمنامه های خود را با موضوعات مختلف نوروزی به این سازمان ارسال کنند.

این مسئول اضافه کرد: برنامه ریزی شده که پس از ارسال آثار؛ ۵ فیلمنامه یا ایده خوب که زیر ۳۰ دقیقه باشند برگزیده و بعد از گذشت دوران قرنطینه تا تولید نهایی همراهی و حمایت شوند.

گفتنی است؛ علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار با شماره  تلفن ۰۹۳۵۴۱۰۸۱۶۱ در فضای مجازی ارتباط بگیرند.مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2090720
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30141624 تعداد بازديد زيرپورتال: 5733815 اين زيرپورتال امروز: 926 سایت در امروز: 1195 اين صفحه امروز: 287
.