جمعه 9 خرداد 1399   23:04:16
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1399/1/16 شنبه
تور مجازی باغ لاله‌های کرج را از دست ندهید
۷۰ درصد لاله‌های کاشته شده در باغ گل‌های پارک شهید چمران به گل نشسته اند.
 

پیمان بضاعتی پور اظهار کرد: در مجموع ۳۰۰ هزار پیاز لاله در باغ گل‌های پارک کاشته شده که تا به امروز ۷۰ درصد آنها به گل نشسته اند.
 

وی ادامه داد: منتظریم ظرف چند روز آینده، مابقی لاله‌های کاشته شده هم شکوفا شود تا بتوانیم تور بازدید مجازی از این باغ را برگزار کنیم.
 

وی توضیح داد: لینک بازدید مجازی از باغ لاله‌های کرج به زودی در شبکه های اجتماعی فعال استان قرار داده می شود تا تمام البرز نشینان بتوانند در  زمانی که در منزل به سر می برند و مشغول استراحت هستند، با کلیک بر روی آن به صورت مجازی وارد باغ گل‌ها شده و از زیبایی آن لذت ببرند.
 

این مسئول تاکید کرد: شکوفا شدن این ۳۰۰ هزار لاله که در ۱۶ واریته رنگی در نقاط مختلف باغ کاشته شده اند، زیبایی و طراوت خاصی به این مجموعه داده است.
 

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: سال گذشته در کنار ۲۰۰ هزار لاله کاشته شده در این باغ از گونه های دیگری از گل‌ها همچون شب بو و بنفشه نیز استفاده شده بود ولی امسال با توجه به افزایش ۱۰۰ هزار تایی پیاز لاله ها  نیازی به کاشت سایر گونه ها احساس نشد.
 

بضاعتی پور توضیح داد: با توجه به شیوع  ویروسکرونا و ضرورت کاهش حضور مردم در مکان های عمومی، به نظر نمی رسد تا پایان عمر گل  این لاله ها درهای باغ گل‌های کرج به روی علاقه مندان باز شود.
 مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2090028
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30138763 تعداد بازديد زيرپورتال: 5733030 اين زيرپورتال امروز: 9862 سایت در امروز: 37625 اين صفحه امروز: 8937
.