شنبه 10 خرداد 1399   00:43:10
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1399/2/30 سه‌شنبه
هر هفته افتتاح یک پروژه راهبرد شهرداری کرج در نیمه دوم سال
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج: هر هفته افتتاح یک پروژه می تواند راهبرد شهرداری کرج در نیمه دوم سال جاری باشد.


فرج اله ایلیات در نطق پیش از دستور در ابتدای صد و نود و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: با توجه به تاکید اعضای محترم بر تکمیل پروژه های نیمه تمام و اقدامات خوب در سطح مناطق ۱۰ گانه، اداره کل ارتباطات شهرداری می تواند با جمع بندی اطلاعات پروژه ها و پیش بینی زمان بهره برداری از آنها برای برگزاری افتتاح یک پروژه طی هر هفته الی ده روز در نیمه دوم سال جاری برنامه ریزی نماید.
 
وی همچنین با اشاره به مشکلات شهروندان خواستار چاره اندیشی برای فاضلاب شهری خط ۴ حصار شد و افزود: با توجه به اینکه از نظر فنی امکان حفر چاه جذبی در ارتفاعات نیست و توافقاتی نیز فی مابین شهرداری و سازمان آب جهت احداث تصفیه خانه فاضلاب صورت پذیرفته، تقاضا داریم این توافق و وعده به مردم هرچه زودتر شکل عملیاتی به خود بگیرد و منطقه را از مشکلات زیست محیطی و بهداشتی دور نگه دارد.
 
این مسئول اظهار کرد: همچنین شهروندان از تغیییرات مکرر مدیریتی در برخی مناطق شهرداری کرج ناراضی هستند و برغم اینکه مدیران معزول موفق به ارائه عملکرد قابل قبول و جلب رضایت شهروندان شده اند، در مدت زمان کوتاهی جابه جا شده و روانه منطقه یا بخش دیگری شده اند که عدم ثبات مدیریتی می تواند به تحقق اهداف میان و بلند مدت مدیریت شهری آسیب بزند و مدیران را دچار روزمرگی و عدم میل به عملکرد راهبردی و زیرساختی نماید.
 
ایلیات در پایان از شهردار کرج تقاضا کرد پس از اتمام محدودیت های دوره کرونا و در اسرع وقت نسبت به تعیین ساعت و روز ملاقات هفتگی با شهروندان اقدام نماید و گرچه ایشان ارتباطات خوبی با شهروندان در فضای مجازی دارند، برخی موضوعات و مطالبات صرفاً به صورت حضوری قابل انتقال است و همه افراد به اینترنت دسترسی ندارد و امیدواریم هرچه سریع تر این مهم در دستور کار قرار گیرد.
 


مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2090707
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30141560 تعداد بازديد زيرپورتال: 5733795 اين زيرپورتال امروز: 906 سایت در امروز: 1131 اين صفحه امروز: 274
.