جمعه 9 خرداد 1399   23:11:25
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1399/2/30 سه‌شنبه
بهره برداری از فاز یک بزرگراه شمالی تا پایان امسال
بزرگراه شمالی یکی از مهمترین و ارزشمندترین طرح های ترافیکی کلانشهر کرج به شمار می رود.
 

عسگر نصیری با بیان اینکه بزرگراه شمالی با طول بیش از ۱۷.۵ کیلومتر در شمال کرج احداث می شود، گفت: با احداث این بزرگراه، درصد قابل توجهی از ترافیک درون استان به حاشیه منتقل می شود و تاثیرات مطلوبی بر ترافیک و هوای شهر می گذارد.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج؛ رفع معارض های این پروژه با هدف تسریع در اجرا در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد و طبق زمان بندی اعلام شده با سرعت مناسبی در حال اجراست و شهرداری برای تکمیل پروژه بزرگراه شمالی اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

سوله های ورزشی و بحران درمناطق ۷ و ۱۰ کرج آماده بهره برداری

نصیری با اشاره به اینکه احداث سوله برای روزهای بحرانی یکی از وظایف جدی مدیدیت شهری است، افزود: یکی از اقدامات شاخص در زمینه مدیریت بحران و آمادگی برخورد با حوادث، احداث و تجهیز سوله های چند منظوره مدیریت بحران است.

وی ادامه داد: باتوجه به لزوم آمادگی جهت اقدام موثر در زمان های وقوع حوادث، ساخت سوله دو منظوره بحران و ورزشی در مناطق ۷ و ۱۰ تکمیل و آماده بهر برداری است. 

این مسئول همچنین پروژه هایی که قابل افتتاح و بهره برداری هستند را برشمرد و خاطرنشان کرد: یکی از این پروژه ها افتتاح ایستگاه آتش نشانی صنفی و صنعتی در منطقه ۲ و فاز نخست موزه دفاع مقدس میباشد که تا چند وقت اخیر به بهره برداری می رسد.

بازگشایی پل یادگارامام (ره) / افتتاح پل B۵ ششمین پل از تقاطع غیر همسطح حصارک

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج، با اشاره به اینکه احداث پل یادگار امام (ره)  با پیشرفت‌ ‌۹۰‌ درصدی در حال اجراست، گفت: با افتتاح این پل تا چند روز آینده مسیر دسترسی میدان مادر تا سه راه رجایی شهر را فراهم می شود.

نصیری ادامه داد: پل B۵ از مجموعه پل های پروژه چند سطحی تقاطع غیر همسطح است، درحال حاظر آماتوربندی و اجرای فضای سبز زیر پل همچنین اصلاح هندسی آن تکمیل و آماده بهره برداری است. 

وی در ادامه با تاکید براینکه اجرای تقاطع غیرهمسطح حصارک کرج بر اساس نیازسنجی توسعه شهری و حمل‌ونقل صورت گرفته، افزود: با بهره برداری از این پروژه، حرکت از خیابان شهید بهشتی به سمت اتوبان تهران با کاهش بار ترافیک  و زمان سفر همراه خواهد بود.

 مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2090090
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30138963 تعداد بازديد زيرپورتال: 5733096 اين زيرپورتال امروز: 9928 سایت در امروز: 37825 اين صفحه امروز: 8999
.