شنبه 10 خرداد 1399   00:37:08
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1399/2/30 سه‌شنبه
قدردانی معاون برنامه ریزی شهرداری کرج از همراهی کارکنان شهرداری کرج
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج: به منظور همراهی با شهروندان و کاهش فشارهای اقتصادی برای مقابله با کرونا ویروس در فروردین امسال ۲۰ درصد از حقوق مدیران این دستگاه کاهش یافت.

 با تاکید بر اینکه با مدیریت نسبی کرونا ویروس اکنون پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شهرداری کرج در اردیبهشت ماه بر اساس تدابیر شهردار کرج و تلاش مضاعف مدیران و کارکنان شهرداری به روال گذشته بازگشته است، اظهار داشت: از مجموعه مدیریت شهری به دلیل همراهی با این دستور العمل قدردانی می کنم.  
 

این مسئول با اشاره به اینکه شیوع بیماری کووید ۱۹ در سال جاری، مشکلات بسیاری را به ویژه برای دستگاه های خدمات رسان مثل شهرداری ها که درآمدِ آنها به صورت مستقیم با پرداختی های شهروندان مربوط است، ایجاد کرده، ادامه داد: با رعایت پروتکل های بهداشتی این ویروس را شکست خواهیم داد. 
 

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج در ادامه به تلاش های صورت گرفته از سوی مجموعه مدیریت شهری کرج برای مبارزه با انتشار ویروس کرونا و حمایت از مدافعان سلامت، اشاره کرد و افزود: استفاده از ۲ میلیون لیتر محلول ضدعفونی کننده در سطح معابر و بوستان ها از زمان شیوع کرونا تاکنون، تعطیلی پارک ها و بوستان های کرج تا زمان اعلام رسمی از سوی ستاد مقابله با کرونا، کنترل ها و پروتکل های لازم به هنگام انجام مراحل دفن اموات در آرامستان های کرج، اجرای خدمات غیر حضوری به منظور کاهش مراجعات و ... از جمله اقدامات مدیریت شهری در این زمینه بوده است.مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2090666
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30141425 تعداد بازديد زيرپورتال: 5733749 اين زيرپورتال امروز: 860 سایت در امروز: 996 اين صفحه امروز: 233
.