جمعه 9 خرداد 1399   23:31:17
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1399/2/31 چهارشنبه
توزیع حداقل ۳۵۰ هزار تن آسفالت در سال ۹۹
آسفالت معابر اصلی اگرچه قابل دفاع است اما در معابر فرعی با مشکلات جدی در زمینه آسفالت روبرو هستیم. برای اصلاح این امر ضروری است عملیات تولید و توزیع آسفالت با سرعت و دقت قابل توجهی انجام گیرد.
 

علی کمالی زاده در جلسه پایش پروژه های عمرانی اولویت دار با اذعان بر اینکه مردم قبل از هر چیز زمین زیر پا و کیفیت آسفالت آن را مشاهده می کنند، بر هدف گذاری شهرداری کرج مبنی بر توزیع حداقل ۳۵۰ هزار تن آسفالت در سال جاری تاکید کرد.
 

وی با اشاره به خرید و ذخیره ی حدود هفت هزار تن قیر در کرج، تولید روزانه دو هزار تن آسفالت توسط کارخانه آسفالت کرج را مطلوب ارزیابی کرد.
 

این مسئول ادامه داد: با این میزان تولید می توانیم بخش زیادی از نیازهای شهر کرج در حوزه آسفالت اعم از تراش و روکش و آسفالت معابر را مورد پوشش قرار دهیم.
 

شهردار کرج، از فعالیت های خوب زیرمجموعه های این دستگاه از جمله مناطق و سازمان ها برای پیشبرد طرح های اولویت دار سال ۹۹، قدردانی کرد و به ویژه پیشرفت در پروژه قطار شهری را موجب امیدواری و دلگرمی مردم عنوان کرد.
 

این مسئول اذعان داشت: احداث پارک اقوام و پارک ۷۲ هکتاری نیز از اقدامات شاخصی است که با توجه به دارا بودن بخش های مختلف از جمله پیست دوچرخه سواری و آبشار، می توانیم بخشی از نیازهای تفریحی و ورزشی شهروندان را تامین کنیم.
 

مقام عالی شهرداری کرج همچنین در این جلسه بر تعیین تکلیف و اجرای هر چه سریع تر پیاده راه رجایی شهر نیز تاکید کرد و از مسئولان مربوطه خواست موضوع را با جدیت پیگیری کنند.
 

گفتنی است؛ این نشست با عنوان جلسه پایش طرح های عمرانی اولویت دار سال ۹۹ امروز در سالن جلسات شهرداری کرج برگزار شد.


 مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2090217
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30139584 تعداد بازديد زيرپورتال: 5733231 اين زيرپورتال امروز: 10063 سایت در امروز: 38446 اين صفحه امروز: 9126
.