چهارشنبه 24 مهر 1398   06:51:50
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/4/18 سه‌شنبه
ارتقای فرهنگ شهروندی با آموزش امکان‌پذیر است
معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج گفت: رادیو می تواند به بهبود ارتباطاتِ شهری و ارتقای فرهنگ شهروندی کمک کند.
 

علیرضا رحیمی در دیدار با معاون صدای مرکز صدا و سیمای استان البرز اظهار کرد: فرهنگ شهروندی و شیوه تنظیم ارتباطات شهروندان با یکدیگر نیازمند آموزش و اطلاع‌رسانی است.

وی افزود: موضوعات بسیار متنوعی برای ساخت برنامه های رادیویی در زمینه های شهری وجود دارد که باید از این ظرفیت‌های عظیم برای اصلاح الگوی رفتار سود برد. 

معاون شهردار کرج گفت: رادیو با ساختِ برنامه های متنوع آموزشی می تواند کمک زیادی به بهبود ارتباطات و ارتقای فرهنگ شهروندی داشته باشد و در این راه شهرداری در کنار آن‌ها خواهد بود.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج ادامه داد: شهرداری به عنوان یک نهاد مردمی به اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی باور قلبی دارد و تلاش می کند در این بزنگاه دشورا دوشادوش پیشگامان این مسیر، در حرکت باشد.

رحیمی یادآور شد: فرهنگ‌سازی تنها با صحبت امکانپذیر نیست و باید با کار و تلاش و اجرای برنامه های متنوع و البته کاربردی گام های موثری در این حوزه برداشت.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 862057
تعداد بازديد کنندگان سايت: 22352313 تعداد بازديد زيرپورتال: 4289948 اين زيرپورتال امروز: 2517 سایت در امروز: 9810 اين صفحه امروز: 1655
.