يكشنبه 3 شهريور 1398   18:18:24
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/5/15 سه‌شنبه
دوشنبه های سینمایی در کرج
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج از اجرای طرح دوشنبه‌های سینمایی در بوستان‌های شهر خبر داد.
 

علیرضا رحیمی در این زمینه اظهار کرد: طرح دوشنبه‌های سینمایی از امروز( ۱۴ مرداد) کلید خورده و طی آن هر دوشنبه شاهد اکران فیلم‌های ایرانی در یکی از بوستان‌های شهر خواهیم بود.

وی توضیح داد: با اجرای این طرح شهروندان از ساعت ۲۰ الی ۲۲ دوشنبه هر هفته می‌توانند یکی از فیلم‌های ایرانی که در جشنواره‌های مختلف بین المللی حائز رتبه شده ‎ اند را در کنار اعضای خانواده و سایر شهروندان تماشا کنند؛ بوستان محل اکران فیلم در هر هفته به در سطح شهر اطلاع‌رسانی می‌شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: تمرکز معاونت فرهنگی شهرداری، اکران این فیلم‌ها در مناطق کم برخوردار شهر است تا از این طریق بخشی از اوقات فراغت شهروندان ساکن در این مناطق پر شود.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج گفت: تماشای این فیلم‌ها برای عموم شهروندان رایگان است که این امر باعث آشتی مردم با هنر هفتم می‌شود.

رحیمی اضافه کرد: ترویج الگوی تفریح سالم، توجه بیشتر به کانون خانواده، ایجاد نشاط اجتماعی و تقویت تعامل میان شهروندان از دیگر نتایج اجرای این طرح است.

گفتنی است دوشنبه‌های سینمایی کرج امشب در پارک ولیعصر واقع در بلوار ارم برگزار می‌شود.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 543848
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20618408 تعداد بازديد زيرپورتال: 3914289 اين زيرپورتال امروز: 5455 سایت در امروز: 23527 اين صفحه امروز: 4486
.