پنجشنبه 28 شهريور 1398   19:33:44
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/6/17 يكشنبه
کرج با پیام‌های آموزشی در حوزه ترافیک به استقبال مهر می رود
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: در آستانه بازگشایی مدارس، پیام های آموزشی پیرامون توسعه ترویج فرهنگ صحیح ترافیک به شهروندان ارائه خواهد شد.
 

محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس ارائه پیام‌های ترافیکی و مقررات راهنمایی و رانندگی به منظور افزایش ایمنی تردد دانش آموزان الزامی است، اظهار کرد: سرفصل‌های آموزشی به منظور ارتقای فرهنگ صحیح ترافیک تهیه و تدوین شده است.

وی با بیان اینکه افزایش تردد وسایل نقلیه در روزهای نخست بازگشایی مدارس خطر بروز حوادث و سوانح رانندگی را شدت می بخشد، گفت: شهروندان می توانند با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز تصادفات درون شهری و برون شهری جلوگیری کنند.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه آموزش جهت ترویج فرهنگ صحیح ترافیک نقش تاثیرگذاری در کاهش حوادث رانندگی دارد، بیان کرد: بیش از ۲۰ پیام ترافیکی با محتوای بازگشایی مدارس به منظور ارتقای فرهنگ صحیح ترافیکی تهیه شده تا با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج  به صورت بروشور و بنر در معرض دید عموم قرار بگیرد.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: از توان حداکثری خود به منظور ایجاد فضایی ایمن در معابر به منظور تسهیل در تردد و جابجایی دانش آموزان بهره خواهیم گرفت.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , معاونت حمل و نقل ترافیک

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 687498
تعداد بازديد کنندگان سايت: 21413107 تعداد بازديد زيرپورتال: 4084124 اين زيرپورتال امروز: 6683 سایت در امروز: 31146 اين صفحه امروز: 5386
.