دوشنبه 5 اسفند 1398   04:58:05
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/6/20 چهارشنبه
کاهش ۵۰ درصدی حوادث در دهه اول محرم
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از کاهش ۵۰ درصدی حوادث در دهه اول محرم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
 

محمد یساولی  از کاهش ۵۰ درصدی حوادث در دهه ابتدای محرم در کرج خبر داد و اظهار کرد: نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در دهه ابتدای محرم خصوصا ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت ۲۴ ساعته در میادین و مکان‌های تجمع عزاداران مستقر بودند.

وی از اطفای حریق یک حسینیه در ایام محرم در این شهر خبر داد و افزود: در این حادثه یک نفر مصدوم شد که البته با دریافت خدمات پیش بیمارستانی بلافاصله ترخیص شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تصریح کرد: در حادثه دیگری یکی از ایستگاه‌های صلواتی نیز دچار حریق شد که با حضور نیروهای آتش نشانی و اطفای به موقع‌، حادثه صدمات جانی و مالی به همراه نداشت.

وی با بیان اینکه کارشناسان سازمان آتش نشانی از تکایا و حسینیه‌های موقتی بازدید و دستورالعمل‌های ایمنی را به بانیان آنها ارائه کردند، تصریح کرد: خوشبختانه با راهکارهای ارائه شده شاهد حادثه خطرناک منجر به فوتی در کرج نبودیم‌.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 1532514
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26721543 تعداد بازديد زيرپورتال: 5086963 اين زيرپورتال امروز: 1315 سایت در امروز: 5629 اين صفحه امروز: 975
.