دوشنبه 5 اسفند 1398   05:48:58
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/7/16 سه‌شنبه
حال محیط زیست خوب می‌شود اگر از خودمان شروع کنیم
رئیس سازمان پسماند شهرداری کرج گفت: هر فرد شایسته ایرانی لازم است برای بهبود شرایط محیط زیست کشور از خودش شروع کند که این کار از کاهش رطوبت یک زباله برای از بین بردن شیرابه شروع و تا اجرای تفکیک از مبدأ و عدم رهاسازی زباله در محیط زیست ادامه دارد. 

احمد خیری در حاشیه برگزاری پویش « از خودمان شروع کنیم» که  در دانشگاه خوارزمی برگزار شد، گفت: برای بهتر شدن محیط زندگی چاره‌ای نداریم جز اینکه از خودمان شروع کنیم.

خیری افزود: این پویش هم امروز به همت دانشجویان دانشگاه خوارزمی برگزار شده و معتقدیم هر فردی که برای برداشتن زباله خم شود قطعاً در انداختن زباله و رها کردن آن در محیط مشارکت نخواهد کرد.

وی در خصوص ارتباط سازمان پسماند با دانشگاه‌ها هم گفت: ما در مدیریت شهری به عنوان تسهیلگر و با توجه به ارتباط خوبی که با دانشگاه خوارزمی و دیگر دانشگاه‌های استان داریم از پیشنهادهای خوب دانشجویان در حوزه پسماند استقبال می‌کنیم و با توجه به تجربه امروز سعی می‌کنیم کارهای جدی‌تری انجام دهیم.

رئیس سازمان پسماند شهرداری کرج با بیان اینکه به دنبال ترویج فرهنگ بهبود رفتار با طبیعت و محیط زندگی هستیم، ادامه داد: هر فرد شایسته ایرانی لازم است برای بهبود شرایط محیط زیست کشور از خودش شروع کند که این کار می‌تواند از کاهش رطوبت یک زباله برای از بین بردن شیرابه تا اجرای تفکیک از مبدأ و عدم رهاسازی زباله در محیط را در بر بگیرد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان پسماند

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 1532713
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26722577 تعداد بازديد زيرپورتال: 5087187 اين زيرپورتال امروز: 1522 سایت در امروز: 6663 اين صفحه امروز: 1174
.