جمعه 9 خرداد 1399   23:15:06
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1399/2/31 چهارشنبه
آغاز اجرای ریل گذاری خط ۲ قطارشهری کرج
عملیات روسازی و ریل گذاری خط ۲ متروی کرج شامل طراحی، مهندسی، تامین مصالح و تجهیزات وارد فاز اجرایی شد.


در حال حاضر در پروژه خط ۲ قطار شهری کرج، فاز طراحی و مهندسی و بخش عمده ای از تامین مصالح در عملیات روسازی به اتمام رسیده و این بخش از پروژه، وارد فاز اجرایی شده است. هم اکنون تراورس، ریل و ادوات خریداری شده جهت عملیات روسازی، وارد تونل خط ۲ شده و حدود یکصد و هشت متر از مسیر در حال مونتاژ و آماده سازی جهت اجرای بتن اسلب ترک است.

لازم به ذکر است؛ در روش اجرایی این عملیات پس از مونتاژ تراورس، ریل و ادوات به صورت یکپارچه تراورس های خط بتن غرق می شود. این روش ضمن افزایش سرعت کار باعث کاهش هزینه های اجرایی خط، افزایش ایمنی و کاهش صدا و لرزش هنگام حرکت قطار خواهد شد.

بیش از ششصد متر از تونل خط ۲ قطار شهری کرج در حال حاضر آماده اجرای عملیات روسازی است که به مرور این مسیر کامل خواهد شد. کلیه مصالح مورد نیاز از قبیل تمام ریل های هجده متری از اروپا و بخش عمده تراورس ها و ادوات پابند از کارخانجات استان البرز خریداری و توسط این تولید کنندگان تحویل داده شده است.

با توجه به سرعت بالای روش اجرایی در روسازی، پیمانکار می‌تواند به زودی کل مسیر فاز اول را ریل‌گذاری و جهت حرکت قطار تحویل دهد. مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 2090109
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30139058 تعداد بازديد زيرپورتال: 5733115 اين زيرپورتال امروز: 9947 سایت در امروز: 37920 اين صفحه امروز: 9018
.