يكشنبه 3 شهريور 1398   19:04:49
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/2/22 يكشنبه
فرهنگسراها نیازمند توجه بیشتری هستند
رییس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج، با تاکید بر اهمیت فرهنگسراها در ترویج فرهنگ و افزایش آگاهی شهروندان، گفت: فرهنگسراها باید به محیط فرهنگی برای شهروندان تبدیل شود.

 

سارا دشت‌گرد در نطق پیش از دستور خود در صد و چهل و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، اظهار کرد: برخی از فرهنگسراها از وضعیت خوبی برخوردار نیستند.

وی افزود: طی هفته گذشته بازدیدی از فرهنگسرای امام رضا (ع) داشتم که حیاط این فرهنگسرا به طرز وحشتناکی کثیف بود.

این عضو شورا اضافه کرد: با وجود اینکه بخشی از این فرهنگسرا در اختیار معلولان قرار گرفته است اما همان امکانات ناچیزی که برای معلولان در نظر گرفته شده در این محل مشاهده نمی شود.

رییس مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج افزود: با توجه به این فرهنگسرای امام رضا (ع) در منطقه محروم قرار گرفته بهتر است به فضایی برای برگزاری آموزش های مختلف به کودکان اختصاص یابد.

دشت‌گرد در بخش دیگری با تاکید بر نظافت دو سالن میلاد و شهیدان نژاد فلاح، گفت: این دو سالن جزو سالن های خصوصی شهرداری است که در برنامه های مختلف از ارگان ها دعوت می شود در آن حضور داشته باشند.

وی با اشاره به این موضوع که مبلغی برای نظافت سالن میلاد در نظر گرفته شده است، یادآور شد: امیدوارم در گزارشی ارایه شود که این مبلغ صرف چه موضوعی شده و چرا سالن میلاد از نظافت مناسبی برخوردار نیست.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 544071
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20619599 تعداد بازديد زيرپورتال: 3914598 اين زيرپورتال امروز: 5761 سایت در امروز: 24718 اين صفحه امروز: 4709
.